50» повідомляється про блокування військової частини Військово-Морських Сил України в м. Бахчисараї. Надалі демонструється сюжет про блокування російськими військовим кораблями у Стрілецькій бухті кораблів Військово-Морських Сил України «Славутич» та «Тернопіль». 28», містить сюжет кореспондента російського каналу «Lifenews», у якому останній повідомляє про блокування усіх входів та виходів до аеропорту «Бельбек» в м. Севастополі невідомими військовослужбовцями та військовою технікою. Безпосередньо з місця розташування 1 окремого батальйону морської піхоти в м. Феодосії кореспондент повідомляє про його блокування російськими військовослужбовцями, яке триває вже другий тиждень. 103 суду показав, що 27 лютого 2014 року його було призначено Секретарем Ради національної безпеки і оборони України. 12, відмовившись від виконання Угоди з опозицією про врегулювання кризи від 21 лютого 2014 року, припинив виконувати свої конституційні обов’язки Президента та залишив м. Київ. 12 до Президента Російської Федерації від 01.03.2014 була розповсюджена, як офіційний документ Ради Безпеки ООН для виправдання військової окупації Російською Федерацією території півострова Крим (т. 32, www.thenaturalnouveau.com а.с. 2», наявні висловлювання, зміст яких свідчить про планування, підготовку та проведення потужної військової операції на території України (Автономної Республіки Крим та м. Севастополя), що сприяло порушенню суверенітету України, blingorbit.com принципів єдності та цілісності її території, зміни меж території держави Україна та її кордонів шляхом анексії Криму. 3 ст. 110 КК України, у зв’язку з недоведеністю, що в діянні обвинуваченого є склад кримінального правопорушення.

2 ст. 437 КК України не передбачали ні покарання у виді довічного позбавлення волі, ні конфіскації майна. 99 та перевдягнуті в цивільний одяг військовослужбовці Чорноморського флоту Російської Федерації, що і було першим проявом агресії Росії стосовно України. 23 хв. 27.02.2014 військовослужбовці у повному бойовому екіпіруванні, застосовуючи вибухівку для відкриття вхідних дверей та світло-шумові гранати для подолання опору охоронців, незаконно проникли до будівель Верховної Ради Автономної Республіки Крим та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, захопили вказані державні установи та встановили контроль над їх діяльністю. Свідок пояснив суду, що саме євроінтеграційний курс розвитку України, підготовка до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, поглиблення співпраці з Організацією Північноатлантичного договору були розцінені представниками влади Російської Федерації, як безпосередня загроза економічним та геополітичним інтересам Росії, що сприятиме втраті впливу над політичними процесами в Україні та позбавить контролю над її економічною діяльністю. Звуження меж існуючого кордону України, виведення будь-якого суб’єкта адміністративно-територіального устрою України з її складу, зміна конституційно закріпленого статусу адміністративно-територіальної одиниці, зокрема Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, artsgunshop.com як невід’ємної складової частини України шляхом проведення місцевого референдуму суперечать заиди діяльності з КВЕД 2023 в Україніначеним конституційним принципам. Найскладніша ситуація була в Автономній Республіці Крим, де вказані акції проходили за підтримки регулярних військ Російської Федерації, зокрема військовослужбовців Чорноморського флоту.

Зокрема, в містах Харкові та Одесі, де українській владі вдалося утримати територіальну цілісність Держави. 16), офіційний сайт КВЕД україни 2023 здійснений відеореєстратором з салону автомобіля (в нижньому правому куті екрана вказана дата «02.03.2014»), зафіксовані обставини проїзду посту Державтоінспекції «Турецький Вал» на в’їзді в Крим. 33» містить звіт за результатами виконання завдань загоном №0900 в період з 22 лютого по 28 березня 2014 року на території Автономної Республіки Крим. У судовому засіданні 28.09.2017 досліджено «Випуск ТСН.19-30 за 26 лютого 2014 року». 27 лютого 2014 року свідка було призначено на посаду Прем’єр-міністра України. 91 з Російської Федерації до Криму стало очевидним, що 26 лютого 2014 року позачергове засідання Верховної Ради Автономної Республіки Крим спробує ухвалити рішення на зразок звернення за допомогою до Росії. Негайно була віддана команда заблокувати свідка та не дати йому потрапити до Верховної Ради Автономної Республіки Крим, https://pacificviewhoa.net/community/profile/zajceleste1005/ що і було виконано провокаторами з «кримської самооборони». У результаті перемовин, представників ОБСЄ на територію Автономної Республіки Крим не пустили. Перевальному Автономної Республіки Крим. 104 прибув до Автономної Республіки Крим, щоб з’ясувати його позицію щодо цих подій, спробувати переконати останнього повернутися до виконання обов’язків Президента України та стабілізувати ситуацію в Державі. 30. Не в останню чергу із-за його зв’язків з кримінальними угрупуваннями, які могли бути використані у разі силового протистояння з кримськими татарами.

Для багатьох українських підрозділів, які мали бути задіяні для захисту державного суверенітету, цей лист став підставою для невиконання рішень та наказів центральних органів влади, а в деяких випадках навіть для переходу на бік Російської Федерації. Свідок взяв слово для виступу та почав переконувати присутніх депутатів не ухвалювати рішень після яких не буде вороття назад, а Крим прокинеться в хаосі, катастрофі, почнуться події, які вже далі вони контролювати не зможуть. Потім свідку почала надходити інформація про російські бронетранспортери, які прямували з м. Севастополя до м. Сімферополя, про блокування російськими військовослужбовцями аеропортів та військових частин. 97 свідку відомо, що наприкінці 2013 року Росія тиснула на Україну у двох напрямках: перший – це участь Росії у приватизації стратегічних активів, другий – відмова України від Євроінтеграції. 12 припинив виконувати обов’язки Президента України та залишив м. Київ. 12 залишив свою посаду та м. Київ. 91 закрив сесію та залишив залу. 35» зображено обставини блокування Севастопольського загону морської охорони Державної прикордонної служби України озброєними військовослужбовцями, особами в цивільному, класифікатор видів економічної діяльності 2023 вантажними автомобілями «КАМАЗ», «УРАЛ» без номерних знаків та легкоброньованими автомобілями «ТИГР» з військовими номерними знаками Російської Федерації. У наступному репортажі демонструються обставини блокування Загону морської охорони Державної прикордонної служби України озброєними військовослужбовцями, ймовірно спецпідрозділом Головного розвідувального управління Збройних Сил Російської Федерації.