Більше того, щоб зберегти себе як письменника В.Дрозд мусив йти на компроміси і за такими зізнаннями криється, з нашого погляду, спроба їх виправдати. І тоді до нього можна застосувати вказівку Й.Гете: щоб зрозуміти поета, треба побувати на його батьківщині. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події! На нашу думку, романтичний період осягнення теми науки засвідчують твори І.Срезнєвського та Д.Мордовця, представників харківського і петер- бурзького кола українських романтиків. У Дів відносно благополучний період. Цюпи. «Повість про вчителя Сухомлинського» написано російською мовою, вона містить чимало цитат з праць видатного педагога, власне, кожен розділ починається фрагментом бесіди з павлиським учителем, текст твору насичений моноло- гами, дискусіями, проблемними ситуаціями; головний персонаж у книжці Б. Повість І. Цюпи «Добротворець» – це досить вдала популяризація ідей видат- ного педагога, і не завжди переконлива художня спроба втиснути непересічну особистість в рамки епохи, ідеології, стандартної поведінки. Неважко уявити, чим би це закінчилось для пересічного директора сільської школи, який насправді багато в чому залежав від голови колгоспу.
З роману дізнаємось, що намети знатних скіфів стояли на возах, що перед входом у намет вішали різноко- льорові стрічки, аби відлякувати злих духів; довідуємось про деталі обряду побратимства і про поховання царських скіфів у дніпровських Геррах; про жертовники, присвячені богу Арею, – високі купи хмизу, на вершечку яких, угору лезом, кріпили меч; про те, пророцтво для України 2023 що чоловіки носили високі повстяні шапки, їхні віщуни гадали на вербових паличках, списи прикрашали зображеннями драконів і птахів, що скіфське вино з кобилячого молока називалось «оксю- гала», а сир – «іпака» і багато чого іншого. Тут багато цікавих фактів із життя та діяльності видатного радянського біохіміка О.В. Роман «Ритми життя» (1971 – 1978), як один з найяскравіших здобутків української художньої біографістики радянського періоду, був і залишається об’єктом розмислу, оцінки в численних розвідках, монографіях, літературоз- навчих оглядах, дисертаціях. Та- ким чином, виносити зважену оцінку роману «Ритми життя» треба з урахуван- ня суперечливості авторського задуму, де переплітаються свідоме і несвідоме, вимушені зовнішні мотиви і органічні внутрішні, тенденційність і художність.
Таким чином, навіть у двох радянських письменників одного десятиліт- тя рецепція особистості В. Сухомлинського здійснюється по-різному. Оруелла «1984» навіть така свобода була б неможливою. Люди звикли на свій лад тлумачити слова екстрасенсів, а тому й виникає така плутаниця. З одного боку, цю обставину можна пояснити «хворобою бездержавності», https://laura-design.com неповнотою куль- тури, пророцтво для України 2023 впливом східної ментальності, з другого – світове мистецтво і подаль- ший розвиток української літератури свідчать, що оцінка науки для науки в основних рисах не міняється, і в цьому є свій сенс. Обидва сучасники прагнуть реабілітувати плоть, зробити цю відому постать більш відкритою до земного життя. Коцюбинський, В. Сухомлинський, М. Островський, – герої ра- дянського часу, їхнє життя правило за взірець громадянського подвигу, слу- жіння Вітчизні, ідейної незламності. З відомих причин основи ра- дянського ладу в творі критиці не підлягають. Один з провідних дослідників цього метажанру в українській літературі О.Галич спостеріг, що «значним недо- ліком багатьох книг, героями яких виступають реальні історичні особи, є повер- хова белетризація, нашарування відомих автору фактів, без спроби проникнення в їх сутність. Як бачимо, дослідження цього непересічного твору лише почалося. Як бачимо, це зіткнення стало внутрішнім конфліктом самого протагоніста. Але, пророцтво для України 2023 як бачимо, його прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсіви не виправдалися.
В математиці, панове, також є своя краса, як у малярстві та поезії. Соціальна життя українців також може помінятися в кращу сторону завдяки новим законам або реформам. Очевидно, ліберальний підхід слід пояснити не тільки вітчизняною романтичною традицією в літературі, а й лібералізацією життя у «хрущовську відлигу» і загальним напрямком розвитку українського роману 60-х рр., передбачення для України на 2023 рік якого була характерна морально-етична проблематика, особистісно-психоло- гічне начало, доцентровість, активізація образу автора, критика пристосов- ництва, бюрократії, бездумного виконавства, зацікавлення проблемою істо- ричної пам’яті, психологізм, документалізм, зв’язок часів. Епізод з життя Г.Сковороди В.Єшкілєв відтворив, як і Ю.Андрухович біографію Б.-І.Антонича в одному з розділів роману «Два- надцять обручів», деконструюючи історію. З нашого погляду, екстрасенси про Україну 2023блемним центром роману «Усі кути трикутника. З нашого погляду, прозаїком не приділено належної уваги українсько- му мислителеві Г. Історія художнього осягнення феномену Г.Сковороди в українській про- зі ХХ – початку ХХІ ст. засвідчує одну важливу тенденцію. Ушинського вигнали за нововведення зі Смольного інституту благородних панночок, китайський педагог Лі Цзимінь в 60-х рр. Повість І. Цюпи містить різноманітні мов- леннєві ситуації, що засвідчують широту життєвого досвіду і духовних заці- кавлень героя, зокрема спілкування із школярами, їхніми батьками, колегами, з власною родиною, з представниками академічної науки.