Знані екстрасенси України приїхали на Закарпаття, аби розслідувати ... І ті, й ті були цілком органічні для його обдаруван- ня, чергувалися приблизно так, як історичні романи, повісті, оповідання із творами про сучасність у Г.Флобера, тільки що художній світ французького письменника не знав таких крайнощів «химерної» прози (хіба у драматур- гії); якщо для Г.Флобера була істотною опозиція минуле – сучасність, то прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік В.Дрозда реальне – ірреальне. Мій наставник каже, що, дійсно, це був один з останніх „Великих Мольфарів”, хоч і сила його була від темних духів. Персоніфікацією Світового Древа найчастіше виступав дуб (що нагадує про кельтських друїдів, у яких саме дуб був символом духовного сходження), ясен (що зближує карпатську традицію з скандинавською, де Деревом Життя був ясен Іггдрасіль), а також – явір. І коли ми читаємо в „Слові о полку Ігоревім” про віщого Бояна, який „розтікався мислію по древу”, то можливо автор мав на увазі саме це, правічне Дерево Життя. Але ми відчиняємо двері – бо колядникам відмовляти не можна.

36 Days of Type 2022: Y 36 days of type color custom type design display font design graphic design letters script type type design typography vector y Якийсь час ми говоримо про те, що кожна жінка має власну магію, і їй не потрібен жоден мольфар. Ви ж самі знаєте: коли жінка хоче привернути чоловіка, вона пускає в дію весь свій магічний арсенал, подарований їй матір’ю-природою. Іноді й „світлий” мольфар послуговується силами та інструментами чорної магії – для захисту, для відвороту злих чар іншого мага, передбачення для України на 2023 рік того, аби знову привернути втрачену любов. І його дочка вирішила піти до якогось ворожбита, аби дізнатися: чи чекати батька додому? Коли прозаїк працював над романом, в ув’язненні перебував такий же незламний, як і Софія, що не йшла на найменші невинні компроміси, аби тільки трохи полегшити собі життя, поет В.Стус. Старі люди порадили їй піти до „Гоя із Шешор”: той старий ведун мав славу на всі гори, як ворожбит і примівник, і мольфар-цілитель. Здивувалася дівчина: як це я не впізнаю свого батька? А будь-яка любовна магія привороту – це інструмент магії чорної, бо маг здійснює маніпуляції з волею та емоціями людини. Коріння – це потойбічний світ, світ мертвих, світ духів, світ предків. Ді- алектична логіка мислила світ у єдності Логосу та Еросу.

Стовбур Древа – це видимий, явний світ „під Сонцем”, світ живих людей. Аби позбавити таких покійників здатності відвідувати живих людей, в їхні могили клали вузлик свяченого маку-видюку, забивали осикові кілки. Выражая первые мысли и потребности людей необразованных, рожденных в климате суровом, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік он должен был казаться диким в сравнении с языком греческим, смягченным долговременною жизнию в порядке гражданском, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік удовольствиями роскоши и нежным слухом людей, искони любивших искусства приятные. «Напоєні дні» шифр вічності – істина, що єднає людей, суспільний договір, наука, у повісті «У череві апокаліптичного звіра» шифром вічності є краса. Народні перекази розповідають, що ці „чарівні книги” створені богами у незапам’ятні часи. Легенди розповідають, що ці „апокрифи” – то частини великої Чорної Книги, що „з нащада світу” зберігалася у Вирії, під золотим, сяючим Алатир-каменем. Навпроти, під стіною, стоїть великий стіл, за столом – сидить господар. А воно сидить – і вмивається, і очима світить. І тут дівчина глип, – на піч, а в запічку щось сидить. А нашто ж яно тут будзе гарэць, – дый перакінуў у свой двор. И тут же он и помер. И если некоторые арабские источники (Гардизи, Ибн Русте, Персидский географ, Шукр-Аллах, Бакуфи, Абульфеда) говорят о славянах как о типичных огнепоклонниках, то это или ошибка, или же результат укоренившегося влияния иранской религии, но и в этом случае – только на востоке у русов.

Або новоизбранний голова буде продовжувати той же курс, чи він зробить попитку змінити політику країни. До речі, „Гой із Шешор” помер всього два роки тому, – було йому вже більше ста літ, і до останнього часу він приймав людей. Важливою складовою мольфарського мистецтва було ворожбитство. Ще однією „таємною книгою” був „Путник”, книга про зустрічі, що суджені людині. Потім поглянув на картинку і сказав: прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік „Твій батько був у полоні, але вже йде до тебе. ” А батько сів на лаву, та й каже: „Марічко, чи ти мене не впізнала? Він повернеться з далекої дороги, але ти його не впізнаєш”. Я пам’ятаю мольфарські слова про рівновагу, але злий журналістський язик не втримується, і я запитую в Мольфара про етику стосунків білого мага з „темними” методами та інструментами. Спершу вона подумала, що то кіт, а потім придивилася, – для кота нібито велике: чорне, волохате, з величезними вухами, жовтими очима, і язик червоний звисає аж до припічка. Пішла дівчипрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів до нього. Пішла. Дід посадив дівчину, не питаючи, що її тривожить, дав відкрити величезну книгу. В такому разі краще провести ритуал над замовником – прочитати над ним спеціальну примівку на „ославлення”, що кажуть екстрасенси про війну 2023 рокуб людину любили всі оточуючі, щоб її супроводжував успіх.