ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЕРІВНИЦТВА ОСВІТИ В клективі Зош №10 м .Новоград – Волинський,обл Житомирська працюе 55-60 чоловік з них приблизно 35-40 вчителів.Що річнозколектива звільняються по директора школи «ВЕЛІННЮ» І ОСОБИСТОМУ «ХОТІННЮ» ВІД 15 ДО 20 ЧОЛОВІК.В основному не витримують енергетичного «ВАМПІРА» Козубенко. До речі за кордононом вчитель пропрацювавши 25 років в освіті іде на засллужений відпочинок і держава не дає більше працювати важається що це великій заслугою перед державою їх також не беруть свідками на суд та керывни посади ризних дежавних установ зрозумілих причин.ПОДІБНЕ ЯВИЩЕ у віці 61 рік ШИЗОФРИНІЧНО- МАНІАКАЛЬНО ЗЛОДІЙСКОЮ ХВОРОБОЮ ДО НИНІ ПРАЦЮЄ ШКОЛІ НАВЕДЕМО ДЕКІЛЬКА ПРИКЛАДІВ «ДІАГНОЗА ХВОРОБИ» Технічка Борецька була звільнена з роботи за те що відмовилась побілити квартіру Козубенко З М при тому що сама «пані» директор була у відпусці і писати такій наказ не мала права.Тому справа була направлена в СУД .Козубенко З М МУСИЛА ВІДКУПИТИСЯ ВІД БОРЕЦЬКОЇ, НУ ЗВИЧАЙНО НЕ СВОЇМИ А УЧНІВСЬКИМИ І БАТЬКІВСЬКИМИ ті кошти які батькі здають на ремонт школи а не для особистих ЗАБАГАНОК «ПОНІ» директора.

Цього разу гостею ефіру стала Міністр освіти і науки запевнили що реформування дошкільної освіти. У разі переходу працівника з одного закладу освіти до іншого на однакові посади або на посади, які відповідають профілю предмета, дисципліни, зарплата асистента вчителя 2023 що викладається, підвищення за педагогічне звання зберігається до чергової атестації. Але в кінці хвороба, рецидив надав про себе знати запропонувавши на «посашок» фінансову аферу на щастя або на жаль Фітьосовна відмовилась на що пішли погрози від КОЗУБЕНКО.З.М. Якщо у вас буде цікава інформація про КОЗУБЕНКО.З.М. Особливо соромно буде її нащадкам, людина після себе повинна залишити ПОЗИТИВНИЙ КРОК, https://healthgazettezone.com/community/profile/concettawise211/ ким би вона не була робітник, колгоспник, директор залишалася завжди ЛЮДИНОЮ а не тираном, культом особистості, хворобливої манії величі що особисто не КРАСИТЬ. Відверто огидно що подібне ЯВИЩЕ не тільки отруює суспільство а керує малою кількістю освітян, drviniciustapie.com СВЯТОМУ місці школа. 90-х рошв минулого столiття й сьогоднi широко продовжуе дослiджуватися як вiтчизняними, так i зарубiжними науковцями, https://healthgazettezone.com/community/profile/concettawise211/ що тдтверджуеться численними публiкацiями.

На останок згадуючи як «тандем» розвалився, Фітьосовна плакала коли звільнялася з школи №10 за скороченням штату жалкуючи, настальгуючи за фінансовими махінаціями та за своєю «ПОЛОВИНКОЮ» – КОЗУБЕНКО.З.М.ЯКА ЇХ ОБЄДНУВАЛА ОДНІЄЮ МЕТОЮ… ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПРАВОХОРОННИХ ОРГАНІВ ТА ОБДУРЕНИХ БАТЬКІВ , УЧНІ ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ в ЗОШ №10 М НОВОГРАД- ВОЛИНСЬК.На ремонт школи в 2005р зібрано з школлярів 4; 9; 11; класи 15 гр .тобто 180 учнів з школярів інших класев по 10 гр. ПО 50 гр. ВСІХ працівників школи «ДОБРОВІЛЬНО» здали для такого «ВАЖЛИВОГО» СВЯТА. З 2012 року керівником школи стала Єрохова Л.О., колишня випускниця. Елена did not rate this post. Алина did not rate this post. По данным нашего сайта, уровень средней зарплаты составляет 12650 грн. Если сравнить уровень оплаты за преподавательскую деятельность на Украине и в наиболее экономически развитых странах, https://business.bizoutafrica.com то можно сделать вывод, что украинские педагоги зарабатывают меньше зарубежных коллег. Отвечает профессор. Только у нас на Украине запрещено клонировать людей, а животных можно. По справам судіть її а не по УСТАМ – вислів з БІБЛІЇ. По приезду на свою дачу в 3 часа ночи Зинаида Николаевна удостоверилась что всё в порядке, её конечно отпустила та злокачественная жаба. Зинаида Николаевна давай спрашивать с учителей, что за чудеса творятся, где имущество школы исчезло.

Зинаида Николаевна- это не моя вина у нас школе есть Соловей Разбойник ну как в сказке, как свиснет так всё прилетает на мою дачу, а самый прилёт был когда кусок школы оторвалось и прилетело на мой дачный участок там и до ныне стоит, а про мелочи я молчу вёдра, https://testbankltd.com лопаты, столы и т.д. А самое главное что хотела добавить Зинаида Николаевна- На медали будет зображена МОЯ! На всякий случай переночую здесь на моей родной дачке. Явление последнего феномена, которое дало свои ростки во времена горбачёвской перестройки и гласности период 1985-1986г. Те времена ещё называли процветающим социализмом, а запад гниющим капитализмом. Также пройдя времена Независимости Украины в период 1991 и времена Помаранчевой революций 2004г. И до нынешних времён. Зина грязная ручка. С фильма Сонька Золотая Ручка (это воровка, которая обворовала богатых людей основном брильянты и деньги до революционный период). 3. У схемах посадових окладів (ставок заробітної плати), затверджених зазначеною постановою, у графі “Коефіцієнт визначення посадового окладу (ставки заробітної плати) у співвідношенні до прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня календарного року” підграфу “2022 рік” виключити. В Одессе до сих пор стоит памятник Соньке Золотой ручке, заробітна плата асистента вчителя 2023 в отличий от нашей героини Зинки Грязной Ручке это то что Сонька воровала у богатых, а Козубенко у детей и учителей и у родителей.