Про те саме свідчить і чеський Глоссарій 1202-го року, в якому слово Перун пояснюється словом Юпітер. Важливість цього божества бачимо з того, що князь і дружина клянуться Перуном і Велесом по договорах з греками, з 907-го року починаючи, і він часто пояснюється «скотій бог». Не було й остаточного певного родинного зв`язку поміж богами, так що боги наші не складали ясної родини, і майже свіжі екстрасенси про Україну 2023 всіх їх ми не можемо певно сказати, чиї вони сини, чиї діти, й ким вони доводяться один одному. Для етимологічного вияснення значення божих імен виставлено багато найрізніших теорій, – майже кожен учений давав свої пояснення, але задовільних і сталих пояснень ще й досі нема. Для більшости назов богів були в нас свої імена, але старші й головніші боги мають назви стародавні, тепер для нас не завжди ясні, напр. Сварог, Хорс і ін. Кукурудза теж вкладається в свої патерни сезонності. Він, за твердженням мітологів, був не тільки охоронцем черід на землі, але пастухом і небесних стад, передбачення для України на 2023 рік цебто хмар, і цим пов`язувався з Перуном. Установлювати якусь хронологію чи доби в такій мітології немає ще можливості, і всяка наукова система її буде штучною, яка тільки здалека нагадуватиме правдиву стародавню. Є ще одна стародавня богиня, – це Марена, богиня весни, добре знана у слов`ян, а особливо в українців, її завжди пов`язують з Купайлом, або й звуть жінкою його.

У Харкові розкажуть, чи стала робота за трудовою книжкою в Україні ... Зате ясніша друга богиня нашого Олімпу, Лада, що відома і в чоловічій формі Лад або Ладо, – це були боги вірного супружжя, боги любові й веселощів, богині щастя та весни. В «Слові о полку Ігоревім» XII в. поет і співець Боян зветься Велесовим онуком: «Віщий Бояне, Велесів внуче», а це показує, що Велес був і богом і поезії й музики, взагалі богом культури й мистецтва. Є. Анічков твердить, ніби Велес був славною людиною, передбачення для України на 2023 рік а потім попав у боги; а ставши богом, він почитався головно в купців, як бог торгівлі всієї Русі. Звичайно ототожнюють дві формі: Велес і Волос, але підстав для ототожнення нема, бо форми ці зовсім різні. Одної форми назви для бога Хорса пам`ятки не знають, і пишуть різно: Харс, Хурс, Хурьс, Хоре, Хрос. Анічков вважає Хорса божком тюрків, – ніби Володимир підпорядкував його своєму Перунові з політичних мотивів, але така теорія малооправдана. Є. Анічков зовсім відкидає боже значення Стрибога, бо це ніби не бог, але назва якогось племені. Під час грому забороняється свистіти чи співати, а також їсти або спати, бо грім заб`є. По-друге, тема і проблематика миру в письменника, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року в дитинстві зазнав страхіть єврейських погромів, була чи не найголовнішою. Можливо, що напочатку єдиним головним богом був у нас Сварог, бог Неба, сам Небо й світло.

Проф. Е. Аничков у своїй цінній праці 1914 р.: «Язичество й древняя Русь» твердить, ніби в давній Україні-Русі було три релігії: 1. Князь і дружина головним своїм богом мали Перуна, 2. Купці, міщани признавали свого бога торгівлі, Велеса, «скотья бога», цебто бога маєтку, і 3. Простий народ цих богів не визнавав, але мав своїх божків. На чолі цих богів був Перун, як головний Володимирів бог, і його він оточив іншими, богами підбитих народів: як князь стоїть на чолі всіх племен, так і його бог має бути головним богом передбачення для України на 2023 рік всіх підвладних племен. За народним повір`ям кожен має свою Долю, призначену йому Богом. Але, передбачення для України на 2023 рік видно, це був один з важливих богів, коли князь Володимир у 980-му році, як розповідає про це Початковий Літопис, поставив йому боввана в Києві передбачення для України на 2023 рік вселюдних жертвоприношень. У грецькій мітології йому відповідні боги Гефест і Прометей. Деякі вчені готові навіть викреслити бога Велеса з нашої мітології, бо ніби він постав із Св. Деякі вчені виводять назву Стрибог з Сходу. Перша частина назви Стрибог мусить бути наказовий спосіб, як у Даждьбог, і інших подібних складених іменах (Тягнибіда, Перебийніс і т. ін.).

Перун, як бачимо, не згадується зовсім, а мав би бути згаданий, за теорією Анічкова, як головний княжо-дружинний військовий бог. Перун головний бог грому й блискавки, володар Неба. Це були виключно княжо-дружинні військові боги, а на чолі їх стояв божок Перун. Володимир вивів своїх богів з укриття, і поставив їх у Києві на холмі, «вні Двора Теремного». Слов`янська мітологія досить убога, але все таки слов`яни дійшли до уособлення деяких своїх божків, і мали для них окремі назви. ХХ ст., але П.Загребельний міг знати його праці в іншомовних виданнях. Друга світова війна, згідно із сталінською інтерпретацією Велика Ві- тчизняна війна, – провідна міфологема у мистецтві СРСР другої половини ХХ ст. Майже у кожному українському підрадянському романі цього часу зринає тема війни. Проте коріння вірувань у Водяникив значно глибше – воно випливає з давнього язичницького поклоніння слов’ян божествам, пов’язаним із водяною стихією. У Греції Св. Власій вважається оборонцем скота з давнього часу, і як оборонець скота, він шанується й по Європі: в Німеччині, в Англії, у Франції, а також у Болгарії, Сербії, Чехії й інш. В Християнських часах Велеса заступив Св.