Це таємниці природи, internation.in які дають тим, хто ними володіє, свіжі екстрасенси про Україну 2023 розуміння і силу діяти так, як заведено по закону Матері-Землі і її дитини – природи. Над горами пливе п’янкий аромат цілющих трав, і навіть зорі, байдужі до людських справ, спускаються нижче, щоб вдихнути цього аромату і відчути силу і подих древньої Геї, Матері-Землі. Він дістає з печі горщик, у якому вже парує чай із запашних полонинських трав, а із закапелка, в якому – як я потім дізналася – знаходиться його „робочий кабінет”, виносить високу пляшку з настойкою власного виготовлення. Він працює на майбутнє, у якому фізично його вже не буде. Польський історик Стрийковський свідчить, що Ладо був бог, якому приносили в жертву білого півня; його святкували цілий місяць, з 25 травня по 25 червня, цебто Ладо збігався з Купайлом. Хто буде приймати його щодня, по чайній ложці, той здоров’я і силу матиме до самої смерті”. І я бачу його. І, https://grounderssource.com/2023/05/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D1%83-%D1%89%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D1%8C%D1%81/ як каже легенда, „рік від року люди ставали все меншими й меншими, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік доки стали такими, як зараз”. Тепла, трохи лукава усмішка освітлює суворе обличчя, промінці зморщок біжать від синіх очей. Я трохи хвилююся, бо приїхала без запрошення і без попередження. Він говорить повільно, трохи скрипуче, неперевершеним карпатським діалектом. Він хитро посміхається, вчувши уривки наших розмов: про скарби легендарного ватажка опришків Олекси Довбуша, які нібито заховані десь серед скель Сокільського та про магію, якою наскрізь просякнута кожна легенда гуцульського краю.

Ці зпрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівння, про які я кажу, ми називаємо Земною Магією (Цікаво, що традиційний шаманізм північноамериканських індіанців називається „earth medicine”, що можна перекласти, як „земна магія”, оскільки в англійській мові слово „medicine” означає не лише „лікування”, але й „магія”). Карпатські легенди розповідають, що ці пралюди були сильними й могутніми, але сила їхня була подібною до стихій – такою ж буйною й нестримною. Окремі люди, епохи, соціальні пласти, сфери людської діяльності тривають в ситуації екзистенційного вакууму, їхня взаємо- дія позірна та ілюзорна, бо позбавлена єдиного пророцтво для України 2023 всіх смислу. Я саме розмовляла з привітною молодою жінкою – майстринею по бісеру, приміряючи напрочуд гарну ґердану, справжнє кольє з чорно-червоного бісеру. Майстрині у десятому-дванадцятому поколінні розхвалювали витончені ґердани – традиційні гуцульські прикраси з бісеру. Ґрунтова дорога веде мене попід високою горою, вкритою смереками, понад Чорним Черемошом, що сердито котить свої сизо-темні бурхливі буруни далі, аж до того місця, де дві річки, Чорний і Білий Черемоші зливаються в одну могутню ріку. Мольфар же веде мене до хати, запрошує сідати.

Священні властивості приписувалися і воді, до якої слід було ставитись обережно, щоб не осквернити її. Цей час призначений для того, щоб ви мінялися і змінювали світ. Поетичні легенди свіжі екстрасенси про Україну 2023 древніх людей-велетнів я не раз чула під час своїх мандрів по гуцульських краях. ” Хитро посміхнувся, подякував за чай і за мить розтанув у темряві. У темряві хтось неголосно кашлянув, і за мить біля ватри з’явився той самий ґазда. Я здивована, і на деяку мить практично втрачаю дар мови. Это были Garðar, Garðarîkî или также Austr, Austrriki скандинавских саг и рунических надписей, и здесь на Ладоге были их первые города Aldagen, Aldeigjuborg (Старая Ладога) и Holmgard, Ostragard (Новгород); отсюда распространилось господство русов сначала, видимо, на восток, на Белоозеро и преимущественно на Волгу, а позднее вверх по Волхову и Ловати на Днепр8 . История восточных славян до прихода скандинавских русов не исчерпывается, однако, всем вышеизложенным о возникновении, развитии и гибели державы антов.

На основании археологических данных, а также данных славянской топонимики и летописных сведений культуру Корчак связывают с существовавшим у восточных славян большим союзом племен дулебов, из которых вышли исторически известные волыняне, древляне, дреговичи и поляне. На дзетак бог не скупіўся, знаць, моцна беднага любіў, хоць нядаўна той Максім ажаніўся, а ўжо пяць яму паслаў. На кожній людині є знак її долі. Ще тоді, у Косові я побачив на вас знак вашої долі. Ще вдень ми зібрали трави, і тепер зладували чай. Это банник подменил, когда матъ ее прокляла. Это привело к большой вражде между обоими племенами, и, после того как авары ушли в Венгрию, мы видим, что анты снова объединяются против них с римлянами. Они известны, но неизвестно точно, к каким отнести польскую мифологию – еще к низшим или уже к высшим. Он много грешил, но и милостыни подавал много. Он упал. Поднялся, видит – никого, только клубок катится по дороге. Так заведено у житті: і в людській генетиці, і в родоводі, і в мистецтвах та ремеслах. Так я зустрілася з Мольфаром.