Раббі Ізраель був містиком і „видющим”. Чудові вироби пропонували мосяжники – майстри, що працюють з металом; зараз це дуже рідкісний вид народної творчості, і – до речі – дуже часто це був саме те ремесло, яким володіли мольфари. І ця ідея була дуже близькою серцям гуцулів, у яких радість і танцювальні ритуали супроводжують навіть померлого. І ще донедавна з вершини цієї гори місто споглядав такий собі „Ідол” – чи то творіння рук язичників – предків нинішніх гуцулів, чи то химерно обточена водою та вітрами скеля, що дуже нагадує обрисами знамениті скульптури острова Пасха. Нявки, чугайстри, опришківські заворожені скарби, – про ще можна говорити в чаклунську серпневу ніч на вершині гори? Найбільше Косів відомий своїм ярмарком, на якому, за переказами, раніше можна було купити все, що завгодно, – навіть чорта у пляшечці, який потім допомагав у господарстві та сприяв збагаченню. І одного ранку (а можливо, це було вночі, коли Карпати купаються у зоряному дивоколі, а скелі шепочуться із зірками), шукач істини пізнав Божу Таємницю. Нема в усьому світі місцини, https://usbtp.fr/2023/05/14/%d1%80%d0%be%d1%81%d1%96%d0%b9%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b5-%d0%b2%d1%82%d0%be%d1%80%d0%b3%d0%bd%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%b2-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%83-%d0%b7-2023/ де б не було Бога. У світі роману Дж. Архітектоніка роману «Хронос» підказує, що перед нами жанровий різновид роману в новелах. Сама опозиція злочинець / учений, створена психологом, вказує на те, що дослідник передбачав реакцію піддослідних.

Говорили, буцімто прийшов гордий опришок до печери, і розгнівавшись на самітника, що чекає на Україну в 2023 році передбачення той, заглиблений у молитву, не звертає на нього уваги, замахнувся барткою. Та рука з барткою застигла в повітрі, ніби кам’яна. Я думаю, вперше думки про подібну книгу зародилися тоді, коли мені, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів молодій журналістці, батько подарував талісман: срібне сонечко з усміхненим личком і напівприкритими, ніби в медитації, очима. На думку Г.-Г.Гадамера, «суть прекрасного полягає не в протистоянні дійсності чи ви- різнення з неї, а в тому, що краса, хай яка неочікувана, є ніби гарантією того, що істинне не перебуває десь у недосяжній далині, а зустрічається нам у дійсності за всієї її невпорядкованості, недовершеності, фатальних помил- ках, однобокості. Загалом кажучи, з погляду ниніш- нього часу, і рецепцію, і її дослідження необхідно переосмислити. І його оточувала Сила, він її буквально випромінював, і це відчувалося навіть фізично. Безіменність говорить не про втрату індивідуальності, а про ідею самопосв’яти, навіть самопожертви. Провівши свій таємничий обряд і з’єднавшись із духами, мольфар заходить у печеру, залишивши біля входу свої обереги і свій одяг, свої інструменти і навіть – якоюсь мірою – свою особистість.

У темряві хтось неголосно кашлянув, і за мить біля ватри з’явився той самий ґазда. ” Хитро посміхнувся, подякував за чай і за мить розтанув у темряві. Ще вдень ми зібрали трави, і тепер зладували чай. А тепер срібна медалька в моїй долоні ясно говорила: в Карпатах дотепер існує своя, власна, особлива магічна традиція… Є в Карпатах місця, сакральні з будь-якої точки зору. До того моменту слово „мольфар” означало пророцтво для України 2023 мене героя книги „Тіні забутих предків” та відуна з легенд про ватажка карпатських опришків Довбуша. І не тоді, коли я прочитала книгу Михайла Коцюбинського „Тіні забутих предків” та побачила однойменний фільм. І не тоді, коли вперше відчула красу й чари Карпатських гір. У горах темніє швидко, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів і не встигла закипіти вода в казанку, як чари карпатської ночі оточили нас звідусіль. Знайшов затишну печеру (на Сокільському їх багато – природних утворів, вимитих талими водами у скелях), і оселився серед дивовижної карпатської природи. Там серед скель бродить чугайстер – лісова людина; він захищає людей від нявок та іншої нечисті і запрошує зустрічних до танцю. Там освоился Кий, который построил Киев, и тот стал столицей русской.

Там – серед зелених полонин зустрічаються Іван та Марічка, щоб ніколи не розлучатися. Цілий день ми бродимо серед скель Сокільського, – до речі, й назва хребта, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів очевидно походить чи то від скель, що громадяться по спині хребта, від чого він, якщо глянути з висоти пташиного польоту, схожий прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів якогось динозавра, чи то від соколів, які гніздяться серед цих скель. Барвисто-розмаїті народні строї учасників фестивалю з усіх куточків Гуцульщини змушували забути про похмурий день та першу осінню мряку. Він хитро посміхається, вчувши уривки наших розмов: про скарби легендарного ватажка опришків Олекси Довбуша, які нібито заховані десь серед скель Сокільського та про магію, якою наскрізь просякнута кожна легенда гуцульського краю. З тих пір часто ватажок опришків приходив до печери на Сокільському, бесідував з Ізраелем. Це місце також легендарне: саме тут, у скельних печерах на Сокільському, кажуть, заховали частину своїх скарбів останні карпатські опришки. Не менш пізнавальним є також власний контекст творчості Загребельно- го.