На паўночнай старане вёскі Вялікая Весь, за паўтары вярсты ад яе, можна бачыць невялікае ўзвышша. На Західній Україні уявлялася жінкою з довгим волоссям, яка може вбити людину або залоскотати до смерті. В Україні вона міцно защепилася, а в кінці переродилася на підступну жінку-чарівницю, а то й смерть. Таропрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів показав, що політична ситуація в 2021 році в Україні може кардинально змінюватися. Самі тури, чорні лісові бики, були широкознані в Україні аж по XVI вік. В рукописі XVI віку «Слово і откровеніє св. Густинський Літопис XVII віку оповідає за Стрийковським про цього бога: «Ладо – бог женитви, wealthbuildersinstitute.icardnet.com веселія, утішенія і всякого благополучія. В Питаннях Кирика з XII віку читаємо: «Аже се Роду і Рожаниці крають хліби, і сири, і мед». В «Хожденії Богородиці по муках» XII в. говориться, що грішники поробили собі ідолів «Трояна, Хорса, Велеса, Перуна», отже, висовується Троян навіть на перше місце. І як станеться, приносить у жертву обіцяне, та й думає, передбачення для України на 2023 рік що цією жертвою купив собі життя». Саме етимологічне значення слова свідчить, що може це було зле божество, що змушувало людину плутатися, блудити, близьке до Блуда. Автор може об’єктивувати себе в образах персонажів, але ця об’єктивація ніколи не буде тотожною реальному автору. Вчепившись у людину, Блуд може змушувати її блукати до повного знесилення на одному місці або завести в болото чи іншу пастку.

Демонологія – сукупність міфічних уявлень, заснованих на вірі в духів-демонів, які шкодять або сприяють людині в її справах. Богині (лісниці, мамуни ) – злобні людині істоти, зовні подібні до диких баб. Українці вірили, передбачення для України на 2023 рік що Богині бувають не лише жіночої, а й чоловічої статі. Вважалося, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року Лісовик бував не лише чоловічої, а й жіночої статі. 1674 р. свідчить, що Ладі «приносять жертви готовящіїся к браку, помощію єго мняше себе добро, веселіє і любезне житіє стяжати, Ладу поюще: Ладо, Ладо. «словенський язик» приносить жертви Переплуту, «і верьтячеся, пьють ему в розіх». Інокентій Гізель у «Синопсисі» 1674 р. це стверджує, – це бог земних плодів, якому приносять жертви на початку жнив. З дуже давнього часу відомий і Я р и л о, бог любові й пристрасти, сили та хоробрості. Дослідник Афанасьєв доводить, що Рід – це бог долі, Доля, талан, суд-присуд; пор. Як бачимо, це зіткнення стало внутрішнім конфліктом самого протагоніста. Як правило, ворожили увечері або вночі потай від чужого ока.

Космонавт і письменник розмовляють в літаку, котрий вночі летить над безоднею океану, ніби над первісним хаосом, у зоряному небі, яким так любив милуватися полеглий у боях Шамрай. Культи. До реліктів давньослов’янських вірувань, що пов’язані із традиціями міфологічного мислення, належать і численні залишки загальнопоширених К. З К. вогню пов’язані різноманітні обряди та магічно-ритуальні дії. Важливого значення надавалося і ритуально-очисній функції вогню (обкурювання димом, символічне спалювання, переведення через вогонь, аби позбутися хвороби, відвернути злих духів тощо). Наслідки впливу хрономату на людські тіла і душі передбачають авторську філософсько-естетичну концепцію технічного винаходу, художнє осмислення його сутності, його відношення до людського буття, пошуків іс- тини, морального вибору тощо. Свято його було або на запусти перед Петрівкою, або зараз по Петрі. Живе він у полі або в скелі, постійно перелітаючи з місця на місце. Бог Троян дуже добре відомий і в сербів, і в них одне оповідання говорить, що він мав три голови, воскові крила й козлині вуха.

Це одне й те, але дослідники часто їх відокремлюють. Деякі дослідники зв`язують Тура з соняшними богами. Деякі дослідники під Дивом вбачають тільки лиховісного птаха, пугача. Деякі пам`ятки згадують бога Тура, але що це був за бог, своїм звичаєм не подають. Стародавні пам`ятки часто згадують свіжі екстрасенси про Україну 2023 бога Т р о я н а, але що це був за бог, не вияснюють, як не вияснюють значення й інших богів. Стародавні пам`ятки, часто згадуючи Купайла, ніколи не згадують Марени. Стародавні пам`ятки не знають окремого бога Долю, але весь пізніший світогляд свідчить виразно, що такий був. Взагалі Ярило був богом весни, а також богом дітороддя, чому зображався з видатним половим органом. Корінь назви Ярило – яр, ярий, визначає сильний, особливо в любовній пристрасті, завзятий, весняний, гнівний. Крик Дива визначає громовий удар і бурю, і вважається за злу ознаку, як це бачимо в «Слові о полку Ігоревім» 1187 року: «Дивь кличеть верху древа», «Уже вержеся Дивь на землю». У «Слові о полку Ігоревім» князь Всеволод зветься яр-тур або буй-тур, або й просто Тур: «Камо Тур поскочяше». Натрапити на неї можна було в лісових хащах або в полі. Існувало повір’я, що зловлена в полі Баба служитиме господареві, як вірна наймичка. Тому обмежилось радянськими рецен- зентами, що відгукнулись відразу після публікації повісті.