Сама анексія, на думку свідка, переслідувала, як геополітичну мету – протистояння Росії та Заходу, так і військову – збереження Чорноморського флоту Російської Федерації на території України. Цей лист, https://dogcollarsharnessesandleashes.com/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7-%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D1%83%D0%B7%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%97-%D1%82%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%BA%D0%BE%D0%BD на думку російської сторони, виправдовував їх дії в Криму та був головним аргументом пояснення введення російських військ на територію Криму. 106 повідомив про відомі на той час факти російської агресії. Звернення надавало Росії додаткові аргументи для блокування будь-яких рішень Ради Безпеки спрямованих на припинення агресії щодо України. Одразу після призначення, свідок отримав офіційну інформацію про початок російської агресії: захоплення адміністративних будівель, аеропортів, блокування військових частин, перекидання великої кількості російських військових на територію Автономної Республіки Крим. З 24 лютого 2014 року свідок, як голова Служби безпеки України, почав отримувати розвідувальну інформацію щодо проявів російської збройної агресії в Автономній Республіці Крим: передислокацію з 20 лютого 2014 року на півострів Крим значної кількості військовослужбовців та техніки, захоплення російськими військовими диверсантами парламенту та уряду Криму, блокування та захоплення українських військових частин, кораблів, аеропортів, залізничних вокзалів та доріг. 29 відображений в протоколі огляду від 07 жовтня 2016 року відповідає сказаному ним на 7124-му та 7125-му засіданнях Ради безпеки ООН. Згідно протоколу огляду від 07 жовтня 2016 року оглянуто офіційний веб-сайт ООН на якому розміщені відеофайли засідань Ради Безпеки ООН; були оглянуті відеофайли 7124-го та 7125-го засідання Ради Безпеки ООН.

Під час огляду встановлено текст стенограми та відеозапис 347-го позачергового засідання Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації під час якого відбувався розгляд звернення Президента Російської Федерації про використання Збройних Сил Російської Федерації на території України. Згідно протоколу огляду від 15 листопада 2016 року слідчий оглянув офіційний сайт КВЕД україни 2023 веб-сайт Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації. У судовому засіданні 10.08.2017 судом переглянуті зазначені документи безпосередньо з офіційних веб-сайтів Преиди діяльності з КВЕД 2023 в Україніидента Російської Федерації та Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації. 64» був безпосередньо переглянутий у судовому засіданні 04.12.2017 (т. 35, а.с. Безпосередньо в судовому засіданні 10.08.2017 судом переглянуто відеозапис 347-го позачергового засідання Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації, під час якого відбувався розгляд звернення Президента Російської Федерації про використання Збройних Сил Російської Федерації на території України. Зазначений відеозапис збережений на оптичний диск, який є додатком до вказаного протоколу та був безпосередньо переглянутий у судових засіданнях 10.08.2017 та 04.12.2017 (т. 35, а.с. 72» (т. 35, а.с. 27.01.2017, якою підтверджено, що обвинувачений відповідав на запитання журналіста про своє звернення до Президента Російської Федерації із проханням використати збройні сили на території України без ознак психологічного тиску на нього (тобто свідомо) (т. 36, а.с. Російській Федерації заявлені протести щодо грубого порушення державного кордону, порядку використання повітряного простору України, з вимогами надання відповідних пояснень і припинення вчинення недружніх дій по відношенню до України.

17 з метою пошуку політичного рішення в ситуації, що склалася, припинення беззаконня радикалів і незаконних озброєних формувань, уникнення громадянської війни в Україні, відновлення законності, КВЕД 2023 перелік миру, КВЕД 2023 перелік правопорядку, стабільності і захисту населення України, інформування міжнародної громадськості і українського народу про факт державного перевороту, просив лише почати переговори щодо можливості тимчасового застосування Чорноморського флоту Російської Федерації в миротворчих цілях, в цілях надання гуманітарної допомоги населенню та допомоги в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (т. 60, а.с. 3 ст. 110 КК України (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених представниками влади, за попередньою змовою групою осіб, які призвели до тяжких наслідків) та виправдовує у зв’язку з недоведеністю, офіційний сайт КВЕД україни 2023 що в діянні обвинуваченого є склад цього кримінального правопорушення (п. 29 мав вийти на засідання Ради Безпеки з поясненнями дій Росії, оскільки це був безпрецедентний випадок в історії ООН після закінчення «холодної війни», коли постійний член Ради Безпеки ООН (Росія) вчинив такі грубі порушення Статуту ООН. Також, як вбачається зі стенограми 7124-го засідання Ради Безпеки ООН, останнє розпочалося о 16 год.

Всі ці ворожі дії, згідно Резолюції Генеральної асамблеї ООН 1974 року, кваліфікувалися, як вчинення агресії. 27 лютого 2014 року з інформації наданої вказаними установами, свідку став відомий перший факт вчинення акту агресії Російською Федерацією щодо України: незаконну посадку в Автономній Республіці Крим 4 військових транспортних літаків, а потім, про посадку ще 10 військових літаків, яка також не була погоджена з компетентними органами України. Одразу Україна повідомила про початок агресії Організацію Об’єднаних Націй, Європейський Союз та Раду Європи, КВЕД 2023 перелік скерувала ноти протесту до Російської Федерації. «г» частини 1 статті 102 Конституції Російської Федерації, Рада Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації постановила надати згоду Президенту Російської Федерації на використання Збройних Сил Російської Федерації на території України до нормалізації суспільно-політичної обстановки в цій країні (т. 32, а.с. 17 та прийнято рішення надати дозвіл Президенту Російської Федерації на використання Збройних Сил Російської Федерації на території України до нормалізації суспільно-політичної обстановки в цій країні. Заявлено вимоги щодо неухильного дотримання Російською Федерацією кількісних показників особового складу, озброєнь і військової техніки Чорноморського флоту Російської Федерації, невідкладного повернення військовослужбовців і військової техніки Чорноморського флоту Російської Федерації до місць їх дислокації, негайного виведення за межі території України всіх військових формувань, підрозділів, бойової та військової техніки Збройних Сил Російської Федерації, розміщення яких не передбачено умовами тимчасового перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.