Згадані заходи очищення вищих навчальних заходів від шкідників радянського суспільства відбувались систематично упродовж навчального року. На початку 1920-х років більшовики розгорнули революційні перетворення й у системі освіти: були встановлені нові правила вступу до вищих навчальних закладів, система управління ними, ліквідовувалась їх автономія і т. ін. Назву свою отримав через довгі й густі вії, що тягнуться аж до землі. Однак письменниця без будь-яких зауважень переконана, що «Скити це просто скотарі, вершники. Вона це пояснювала небажанням «тримати в голові дві бухгалтерії, одну вдома, а другу – у виші». Вона дає змогу підго- тувати філософсько-естетичну матрицю для наповнення глибоким і різнома- нітним художнім змістом. Вона іноді брала із собою Докію та розділяла навпіл свій обід із нею. Аналіз міфології та релігій народів стародавнього світу наштовхнув Докію Гуменну на думку, що існував на Землі працентр, що впливав на периферію, – колонії. З часом ці колонії почали розвиватись своїм самобутнім шляхом. Середню освіту здобула у Звенигородській гімназії упродовж 1917-1919 рр. АРА розпочала свою роботу в УСРР з метою організації допомоги голодуючим наприкінці 1921 – на початку 1922 рр. Однак у період 1922-1923 рр. З 1920 р. Докія Гуменна навчалась у середній педагогічній школі у Ставищах на Київщині, де було закладено міцний фундамент літературних та історичних зацікавлень, бажання присвятити себе фаху письменника.

Free photo portrait of young male soldier in camouflage on white wall Крім того, diocesedecampos.org.br вже в початковій школі проявився страх аудиторії, який вона не змогла побороти за все життя. Історію української та світової літератури викладав у цій школі поет, автор збірок «На грані», «З зелених гір» Дмитро Загул, який розгледів у дівчині здібності до літературної діяльності та неодноразово відзначав її роботи як зразкові. «На косі». Бачимо нову в художньому світі О.Гончара ситуацію, muddbuttbaits.com вельми зна- йому екзистенціалістам: самотня людина у ворожому чи байдужому до неї середовищі. Він же привернув увагу дівчини до історичної тематики, яка зайняла центральне місце в її літературній творчості. Віра в людину, розум, поступ визначила позитивний, життєствердний зміст творчості. Докія стає студенткою літературно-лінгвістичного факультету. Однак, потрапивши до Києва, Докія Гуменна зіткнулась зі значними перетвореннями радянської влади. Не цінуються більше здібності, і прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік багатьох розум став обтяжливим, видатні люди залишились тільки в енциклопедіях, а в житті па- нує дрібний торговець, менеджер, який розпихає руками й плечима все цінне й дороге, нищить святині, топче благородство, аби лиш допастися до зисків, урвати ласіший шматок, зайняти найвигідніші позиції.

The Valet (2022 film) - Wikipedia Це не тільки випробовування голодом, як і прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік всієї України, а й певна «помста» радянської влади, адже саме Київ був столицею української державності в часи визвольних змагань. Оглоблина, бо лекції він читав тільки українською мовою (хоча й жахливим писклявим голосом). Грушевського, О. Оглоблина, пророцтво для України 2023 М. Зерова та інших. В університеті Докія Гуменна мала можливість відвідувати лекції О. Тому користуватись перевагами Києва та відвідувати вечірні заходи було незручно та небезпечно. Після переїзду до гуртожитку «КПОПУЧ» право користуватись їдальнею АРА отримала й письменниця. А головне, окреслила мрію кожного студента 1920-х років: «Сонячна, суха кімната, приятельський примус, загальний коридор з усякими вигодами, включно до жанрових історійок «бабів Парасок і Палажок… Справжнім жахом для багатьох студентів 1920-х років стали систематичні «чистки» студентського складу. У мемуарах та художніх творах вона докладно висвітлила досить типове для свого часу існування бідного студентства в Києві в першій половині 1920-х років. Тому не дивно, що одна з перших художніх робіт Докії Гуменної – новела «Кімната з примусом» – присвячена проблемам житла для студентів, демонстрації проблематичності знайти, а потім закріпити за собою житлову площу. Під дію зазначених документів потрапили дід та батько Докії Гуменної, їх майно було націоналізовано. Гуменної, також присилала одяг і взуття. Одна з них – Докія Гуменна. Як згадує Д. Гуменна про середину основного курсу, «з наближенням весни та весною я зовсім охляла і вже не розуміла, що на лекціях читали професори.

Вродженим Вовкулаком ставала людина, що народилася під певною планетою. З боку західняків можна було почути, https://moduofi.com/2023/05/14/%d0%b2%d0%b8%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%ba%d0%b8%d1%94%d0%b2%d0%b0-%d1%96-%d0%b1%d0%b8%d1%82%d0%b2%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%b4%d0%bd%d1%96%d0%bf%d1%80%d0%be-%d1%8f%d0%ba-%d1%86/ що східняки є провокаторами та націопрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівльно несвідомими, всі говорять «по-московському», не мають жодної інтелігентної людини, є «згангренізованим» народом, «шиються під галичан, щоб не їхати на родіну» тощо. «Розгін» – це розповідь з внутрішньою фокалізацією, яку подекуди можна трактувати як невласне пряме мовлення. Моральний дух під час війни – це мішень. Залишившись одного разу до кінця вистави театру «Березіль» на постановці Леся Курбаса «Гайдамаки», Докія Гуменна була змушена під страхом ночі переночувати на сходах невідомого дому. «Нетрудовий елемент, всякі там попівни, офіцерські синки, діти поліцаїв чи куркулів, торговців – нещадно викидаються з пролетарського вишу»,- згадувала Докія. Такими незаконними методами діяли й інші: підкупами – діти мануфактуристів, знайомствами – попівни та куркулівни, демонстрацією підроблених документів – усі, хто міг їх дістати. Ще 28 листопада 1918 р. Тимчасовий робітничо-селянський уряд України оголосив Маніфест до робітників, селян і солдат про негайне передання селянам усіх поміщицьких земель з живим і мертвим інвентарем, а 28 січня 1919 року було видано Декларацію уряду, відповідно до якої передбачалась конфіскація поміщицьких, куркульських і монастирських земель і їх передання малоземельним або безземельним селянам.