Відомий російський екстрасенс та астролог вже не раз стверджував, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року вже багато років тому він за допомогою небесних світил бачив можливість революційних потрясінь. Недаремно російський кінокритик М.Ямпольський на одній з лекцій називав період 20-х рр. Окремо експерти виділяють тренд «Відпочивай в Україні», який протягом 2021 року сприяв пожвавленню попиту в туристичних локаціях України. Мистецтво у суспільстві 2021 р. не відіграє надто по- важної ролі. Не трогайте ее, она будет лежать до такого-то часу». Незадолго до ее смерти я пошла в магазин, а она вышла из дома и говорит: «Тебе никто навстречу не попадался? Я говорю: «Мне никто не попадал». » Я говорю: «Нет, никто не попал». Один бедный человек, у которого родился ребенок, никак не мог найти пророцтво для України 2023 него крестного – никто не хотел идти в кумовья к бедняку. Я ждал-ждал – а на улицу никто не вышел. Он согласился, только просил и ее, и детей ничего не рассказывать ни о нем, ни о том, каким путем они попадут в дом родителей. В одном селе Филипп был богатый, а Арина бедная, но любил он ее, потому что она была хорошая.

Человек стал просить Смерть, чтобы она удлинила его свечу, но она строго заметила: «Когда ты звал меня в крестные, ты сказал, что я одинаково справедлива ко всем – и к богачам, и к беднякам. Она говорит: «Да что ты, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів я в избе была, шла женщина белая, женщина в белом платье и ко мне во двор, а в избу не заходит. Он оглянулся и видит: идет женщина в белом. Он сразу зашевелился. Племянник разбудил дядю и принялся расспрашивать, что ему снилось. Племянник убрал ложку, и она долго ходила кругом по миске, а когда племянник вновь положил ложку, она перешла по ней, подлетела к спящему и влетела к нему в рот. Тогда племянник поперек миски положил ложку. Тогда он пошел по дороге, надеясь пригласить на крестины первого встречного, и встретил Смерть. Поэтому, когда Смерть явилась к нему, она никак не могла встать в головах, потому что он тут же переворачивал свою кровать, и она оказывалась в ногах.

26 Там же. С. Мислителів же ХХ ст. він згадує, за великим рахунком, у негативному кон- тексті. Якось під час застілля він сказав друзям, що помре раніше за них. За їх словами, передбачення для України на 2023 рік такого світу ще не настав час. І все-таки набагато важливіше те, що їх суто по-людськи об’єднує: світогляд, віра в комуністичний ідеал. Втім, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів у романі «Безслідний Лукас» чотири частини міцно злютова- но зовнішньо-подієвим планом, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів їх офіційно-ділова назва («повідомлення») свідчить про наявність сторонньої сили, окрім тієї, що переслідує головно- го героя, котра симпатизує Лукасові, проте не втручається у перебіг подій. Нато- мість концтабірний епізод у романі «Розгін» покликаний висвітлити станов- лення внутрішнього світу протагоніста. Але нагадаємо, що основне джерело зростання внутрішнього виробництва – споживчий попит. НТП чи НТР, що знаходимо у повістях і романах цього періоду. Це покаже усім європейцям, що Україна може справитися з усім. Це якраз той випадок, коли техніка, за М.Гайдеггером, допомагає проявити істину. Це ж прекрасно. І нашим вченим дано все, щоб примусити енергію розщепленого атомного ядра служити мирній праці. Це притча про світ, у якому філософові стало тісніше, ніж у бочці.

Якщо у першому випадку йдеться про ворожий українству світ, то у другому – про світ ідей (часто або примарний, або владний і облудний), який «заважає» «маленькій» людині жити. На тлі загального світоглядного релятивізму за останнє десятиліття у ряді творів українських прозаїків спостерігається посилення релігійних ідей. На початку ХХ ст. до її популяризації чи не найбільше прислужились праці В.Ерна. Духовні джерела виступу академіка випливають з ХІХ ст. З-поміж великих імен вчений найчастіше посилається на авторитет К.Маркса і Ф.Енгельса. Читач не знає імен персонажів, окрім дядька Леонтія і зв’язківця Шамрая, але навіть їхні імена розмиваються алюзіями, асоціаціями, символами. Прогнози на 2022 для України відрізняються не тільки різними настроєм, але і порадами. Недаремно, Леніна названо другим Мічуріним, тільки в соціальній сфері. Отправляет меня мать на Украину другую себе искать. Ты не мать мне, а змея. Якщо винести за дужки нашарування прогресизму й соцреалізму, то означену письменником конфліктну ситуацію можемо прочитати і як спо- конвічний двобій творчої особистості з середовищем; з одного боку – мрій- ництво, прагнення слави, з другого – меркантилізм, https://www.pianosbaratos.com/community/profile/eulalianava4481/ боротьба за владу, заз- дрість.