У сучаснiй регiональнiй полiтицi ев-ропейських кра! 1’м вийти з групи вщсталих кра!н i перейти до розвинутих. 9.2. Сприяти обласному ТЦК та СП, районним (міському) ТЦК та СП, ВК ДПСУ, представникам військових частин та інших військових формувань у роботі щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом та у військовому резерві, вступу у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти Збройних Сил України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань. 6.2. Сприяти ТЦК та СП, командирам військових частин, представникам інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань у проведенні інформаційної та роз’яснювальної роботи серед учнівської і студентської молоді щодо умов та порядку проходження військової служби за контрактом, а також умов вступу у вищі військові навчальні заклади, військові коледжі сержантського складу та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти Збройних Сил України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань. 4.2. Спільно з командирами військових частин, представниками інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань проводити дні відкритих дверей у військових частинах, інформаційну та роз’яснювальну роботу серед мешканців області віком від 18 до 60 років щодо проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

Free vector asian food design gradient minimalist 9.4. Доводити на семінарах до населення вікової категорії від 18 до 60 років перелік вакантних посад у військових частинах, що надходять з районних (міського) ТЦК та СП, https://anhanguera.com.br/%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%94%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D1%94%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86-2 з подальшим направленням потенційних кандидатів до них для проведення бесіди (відбору). 9.1. Відповідно до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 17.01.2019 № 14 «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення області на 2019 – класифікатор видів економічної діяльності 2023 роки» забезпечити надання профорієнтаційних послуг щодо вакантних посад у Збройних Силах України, отримання вищої освіти у вищих військових навчальних закладах. 6.3. Сприяти розміщенню в приміщеннях закладів освіти інформаційно-рекламних матеріалів щодо проходження військової служби за контрактом, підготовлених обласним ТЦК та СП, районними (міським) ТЦК та СП, ВК ДПСУ та представниками інших військових формувань. 3.7. Спільно організувати роботу з інформування населення області та розміщення інформаційного матеріалу щодо умов проходження військової служби за контрактом та з питань розвитку Збройних Сил України в засобах масової інформації. 2.5. Спільно з районними (міським) ТЦК та СП організувати роботу з інформування населення області та розміщення інформаційного матеріалу щодо умов проходження військової служби за контрактом та з питань розвитку Збройних Сил України в засобах масової інформації. 3.8. Забезпечувати районні (міський) ТЦК та СП автомобільним транспортом для відправлення кандидатів, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, до навчальних центрів Збройних Сил України за поданням обласного ТЦК та СП.

2.3. В межах повноважень сприяти забезпеченню лікарів-спеціалістів ВЛК необхідним медичним устаткуванням, інструментарієм та медикаментами для проведення обстеження і відбору кандидатів, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом. 3.5. Забезпеченню лікарів-спеціалістів ВЛК необхідним медичним устаткуванням, інструментарієм та медикаментами для проведення обстеження і відбору кандидатів, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом. 5.3. Встановити контроль за результатами роботи лікарів-спеціалістів ВЛК обласногоТЦК та СП, районних (міського) ТЦК та СП. 9.6. Щомісяця до 25 числа інформувати ТЦК та СП про графік проведення ярмарків вакансій на наступний місяць. Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, web page сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років. ’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 років. Для військовозобов’язаних-жінок граничний вік перебування їх у запасі встановлюється 50 років. 5.4. Сприяти, в межах повноважень, vyatkavkadre.ru в організації і проведенні медичних оглядів, https://www.agrifresh.co.za/ обстеженні та видачі довідок про перебування (не перебування) на обліку з психіатричних закладів охорони здоров’я, сертифікатів – з наркологічних центрів, тестів на ВІЛ/СНІД та гепатит громадянам, які відібрані кандидатами для проходження військової служби за контрактом.

polar bears, polar bear cub, predator, arctic, cold, snowfall, mountains, mirroring, snow, iced, frozen 9.5. Пропонувати громадянам, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, проходження військової служби за контрактом, як перспективне робоче місце. 4.1. Організувати роботу позаштатних, поКВЕД 2023 украина с расшифровкойтійно діючих, обласної та районних (міської) ВЛК для проведення медичного огляду та обстеження кандидатів, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом. 3.6. Здійсненню контролю за ходом відбору громадян на військову службу за контрактом до Збройних Сил України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань. 45,3 до 51,7%, Шмеччиш з 42,6 до 50,1%, Чехи з 29,7 до 32,7%, Естон! 12 до вбивств в центрі м. Києва 18-20 лютого 2014 року. З 20 лютого 2014 року почалося загальне ускладнення обстановки в Автономній Республіці Крим. Після цього російські військовослужбовці примусили частину депутатів Автономної Республіки Крим ухвалити сепаратистські рішення спрямовані на подальшу анексію півострова Крим. Демонструється сюжет щодо проведення багатотисячного мітингу проукраїнських та проросійських мітингувальників під будівлею Верховної Ради Автономної Республіки Крим. Зайшовши до сесійної зали Верховної Ради Автономної Республіки Крим, https://bazybiznesowe.com.pl/%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%bc%d1%96%d1%80%d0%b8-%d1%94%d1%81%d0%b2-%d1%82%d0%b0-%d1%94%d0%b4%d0%b8%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d0%b0%d1%82%d0%ba%d1%83-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d1%84%d0%be%d0%bf/ свідок виявив відсутність кворуму для початку засідання.